Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Jezus uzdrawia twoje serce. Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego

3 sierpnia 2019 - 9 sierpnia 2019

Rekolekcje mają na celu pomóc uczestnikom w otwarciu się na uzdrawiającą łaskę miłości Bożej. W czasie rekolekcji poruszane są między innymi takie tematy jak: doświadczenie Bożej miłości w życiu chrześcijanina, uzdrowienie ze zranionych uczuć, w jaki sposób radzić sobie z lękiem, uzdrowienie wspomnień, relacje z rodzicami, perfekcjonizm, grzechy główne, walka duchowa, doświadczenie dziecięctwa Bożego.

W czasie rekolekcji poruszane są takie tematy jak: uzdrowienie ze zranionych wspomnień, przebaczenie, uzdrowienie relacji z rodzicami, uzdrowienie ze zranionych uczuć, walka duchowa, akceptacja siebie, uzdrowienie z syndromu perfekcjonizmu i destrukcyjnego poczucia winy.

Rekolekcje prowadzi: o. Paweł Drobot CSsR

Termin: 3-9 sierpnia

Koszt: 390 zł

Rekolekcje rozpoczynają się o godz. 18.00 pierwszego dnia, kończą się ok. godz. 10.00 ostatniego dnia. Recepcja czynna jest od godz. 15.00 w dniu przyjazdu.

Do dyspozycji uczestników rekolekcji są Pismo Święte i podręczniki do Liturgii Godzin (brewiarze). Prosimy o przywiezienie ze sobą: notatnika, latarki, ręcznika, pantofli, dobrych butów na ewentualne wyjście w góry, ciepłego okrycia (najlepiej sweter lub polar), płaszcza przeciwdeszczowego. Nie ma potrzeby przywożenia bielizny pościelowej ani śpiworów.

Zapisy od stycznia 2019. Zapraszamy.

Szczegóły

Start:
3 sierpnia 2019
Koniec:
9 sierpnia 2019
Wydarzenie Category: