Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ewangelia rodziny. Rekolekcje dla rodzin II

Lipiec 29 g.15:00 - Sierpień 4 g.10:00

Ewangelia rodziny to dobra nowina, która ukazuje wartość życia, miłości małżeńskiej i rodzicielskiej, wspólnego mieszkania, świadectwa i posłannictwa rodziny.

Rekolekcje będą miały na celu ukazanie łączności między Ewangelią i rodziną. Bóg, który zamieszkuje wśród nas przez rodzinę i tworzy z nasz wszystkich rodzinę w Chrystusie jest źródłem  i celem naszego życia.

Prowadzący: o. Stanisław Gruszka CSsR wraz z parą małżeńską z ruchu Domowego Kościoła.

Koszt: 350 zł osoba dorosła /dzieci do lat 3 bez opłat/ 4-8 lat 150 zł. Dzieci starsze – koszty do ustalenia w zależności od możliwości rodzin. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Rekolekcje rozpoczynają się o godz. 18.00 pierwszego dnia, kończą się ok. godz. 10.00 ostatniego dnia.

Do dyspozycji uczestników rekolekcji są Pismo Święte i podręczniki do Liturgii Godzin (brewiarze). Prosimy o przywiezienie ze sobą: notatnika, latarki, ręcznika, pantofli, dobrych butów na ewentualne wyjście w góry, ciepłego okrycia (najlepiej sweter lub polar), płaszcza przeciwdeszczowego. Nie ma potrzeby przywożenia bielizny pościelowej ani śpiworów.

W czasie zajęć dla rodziców zapewniamy opiekę nad dziećmi.

Uwaga: Zapisy na rekolekcje zakończone. Przyjmujemy już tylko zapisy na listę rezerwową. Jeżeli zwolni się miejsce, osoby z listy rezerwowej zostaną powiadomione o przyjęciu na rekolekcje.

Przejdź do formularza zgłoszeń (lista Rezerwa)>>>

Szczegóły

Start:
Lipiec 29 g.15:00
Koniec:
Sierpień 4 g.10:00
Wydarzenie Category:

Organizator

CADR Brzegi
Telefon:
515 660 125 lub 728 705 470

Miejsce

Brzegi – Rynias
Rynias 2
Brzegi, Małopolskie 34-532 Polska
+ Google Map