Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Uzdrawiająca moc Słowa Bożego

Sierpień 24 - Sierpień 30

Pan Bóg zbawia i uzdrawia w mocy swego Ducha posługując się słowem zapisanym w księgach Pisma świętego. Słyszy się je i rozumie najpełniej, gdy się je odczytuje całym sobą. Umieszczając siebie w słowie, przebywając w nim, dajemy mu możliwość, aby ono zamieszkało w nas, wypełniało nas, otwierając na działanie Łaski. Biblijne historie uzdrowień stają się wówczas narzędziem uzdrawiającego wpływu Bożej mocy na nasze życie.

Rekolekcje prowadzone są metodą bibliodramy.

Tak słowo Boże jak i bibliodrama posiada wymiar terapeutyczny. Metoda bibliodramy polega na aktywnym, twórczym i całościowym odkrywaniu sensu słowa Bożego. Inscenizując zbawcze wydarzenia można pełniej odkryć ich sens, doświadczyć spotkania z Bogiem, poznania siebie i uleczenia zranień. Intensywne spotkania w biblijnych scenach uzdrowienia w różnych sytuacjach mogą także dostarczyć impulsów dla wiary i duchowego rozwoju.

Należy zabrać z sobą Pismo Święte. Nie jest wymagane przygotowanie biblijne. Wskazana jest wygodna odzież.

Prowadzi: o. Władysław Chaim CSsR, rekolekcjonista, kierownik duchowy, egzorcysta. Obecnie mieszka i pracuje w Zamościu.

Koszt: 400 zł

Rekolekcje rozpoczynają się o godz. 18.00 pierwszego dnia, kończą się ok. godz. 10.00 ostatniego dnia. Recepcja czynna jest od godz. 15.00 w dniu przyjazdu.

Do dyspozycji uczestników rekolekcji są Pismo Święte i podręczniki do Liturgii Godzin (brewiarze). Prosimy o przywiezienie ze sobą: notatnika, latarki, ręcznika, pantofli, dobrych butów na ewentualne wyjście w góry, ciepłego okrycia (najlepiej sweter lub polar), płaszcza przeciwdeszczowego. Nie ma potrzeby przywożenia bielizny pościelowej ani śpiworów.

Klauzula informacyjna na temat przetwarzania danych (RODO)

Przejdź do formularza zgłoszeń>>>

 

Szczegóły

Start:
Sierpień 24
Koniec:
Sierpień 30
Wydarzenie Category:

Miejsce

Brzegi – Rynias
Rynias 2
Brzegi, Małopolskie 34-532 Polska
+ Google Map