Droga do Boga – wielkopostne rekolekcje internetowe

„Droga do Boga” to internetowe rekolekcje na Wielki Post 2021 przygotowane przez Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów. Prowadzą redemptoryści: o. Sylwester Cabała, o. Paweł Drobot, o. Witold Hetnar, o. Andrzej Kowalski.

Rekolekcje startują w czwartek 25 lutego 2021 r. Będzie to pięć cotygodniowych spotkań w tematach istotnych dla każdego człowieka:

Jak nie zagubić się na drogach walki duchowej?

Jak wytrwale modlić się?

W jaki sposób kształtować sumienie?

Jak doświadczać Bożej miłości?

W jaki sposób pełnić wolę Bożą?

Premiera na kanale You Tube „Razem w misji” w czwartki o godz. 19:30.

Kurs Estera w Krakowie

Zapraszamy kobiety do przeżycia Kursu Estera, który odbędzie się w naszym domu rekolekcyjnym w Krakowie od 20 do 22 września.

W czasie tego kursu panie prowadzone są na drodze odkrywani swojej tożsamości jako córki zarówno w życiu osobistym jak i w  Kościele. Jest to też droga uzdrowienia wewnętrznego i czas, w którym kobiety mają możliwość pozostawienia trudnych wydarzeń z przeszłości związanych z raniącymi relacjami.

Przejdź do formularza zgłoszeń>>>

Kurs Jezus w czterech Ewangeliach

W dniach 2 – 5 maja w Krakowie odbędzie się kurs Jezus w czterech Ewangeliach.  Dzięki świadectwu czterech Ewangelistów: Mateusza, Marka, Łukasza i Jana, odkryjesz głębię poszczególnych Ewangelii.

Informacje i zapisy na stronie>>>

Kurs Jan w Lubaszowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w Kursie Jan, który odbędzie się wdniach  24 – 28 lipca 2019 w Ośrodku Rekolekcyjnym CADR w Lubaszowej. Kus ten określany jest często „sercem” Szkoły Nowej Ewangelizacji. Jest to kurs duchowości uczniostwa. Pomaga wejść na drogę bycia umiłowanym uczniem Mistrza, Jezusa Chrystusa, by stawać się coraz bardziej podobnym do Niego.

Informacje i zapisy na stronie kursu>>>

Szkoła animatorów małych grup dzielenia

W sobotę 16 lutego w Domu Rekolekcyjnym Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie (CADR Kraków) odbyło się spotkanie Szkoły Animatora dla odpowiedzialnych za małe grupy dzielenia. Organizatorem dnia formacji była Wspólnota i Szkoła Nowej Ewangelizacji Sursum Corda. Czytaj dalej Szkoła animatorów małych grup dzielenia

Dzień dla Rodziny

Szkoła Nowej Ewangelizacji i Wspólnota Sursum Corda wraz z Parafią Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie przeprowadziła kolejny „Dzień dla rodziny”.  Jest to nowa inicjatywa, której celem jest wsparcie rodziców oraz formacja dzieci w wieku szkolnym.

Spotkanie odbyło się w sobotę 20 października w Domu Rekolekcyjnym Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie – Pogórzu. Czytaj dalej Dzień dla Rodziny

Majówka dla Kobiet. Piękno i siła kobiecości

Zapraszamy w dniach 11 -13 maja do Krakowa na rekolekcje dla kobiet organizowane przez Wspólnotę Dzielne Niewiasty. W tym roku temat majówki to „Piękno i siła kobiecości”. Rekolekcje prowadzi pani Irena Neumueler. Serdecznie zapraszamy kobiety każdego wieku i stanu. Więcej informacji na stronie wydarzenia>>>

Kurs dla animatorów małych grup dzielenia

W dniach 15-17 grudnia w Domu Rekolekcyjnym MB Nieustającej Pomocy w Krakowie odbyły się równolegle dwa kursy dla animatorów, A1 i A2. Uczestniczyło w nich łącznie ponad 70 osób Czytaj dalej Kurs dla animatorów małych grup dzielenia