Dzień dla Rodziny

Szkoła Nowej Ewangelizacji i Wspólnota Sursum Corda wraz z Parafią Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie przeprowadziła kolejny „Dzień dla rodziny”.  Jest to nowa inicjatywa, której celem jest wsparcie rodziców oraz formacja dzieci w wieku szkolnym.

Spotkanie odbyło się w sobotę 20 października w Domu Rekolekcyjnym Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie – Pogórzu.

Po części wstępnej, tj po poczęstunku uczestnicy rozpoczęli spotkanie modlitwą uwielbienia, którą animowała diakonia muzyczna SNE. Następnie odbyły się warsztaty dla rodziców związane z tematem pochwał. Równolegle prowadzone były zabawy w grupach wiekowych dla dzieci. Następnie, w kaplicy domu rekolekcyjnego o. Paweł Drobot CSsR poprowadził wieczorną Mszę Świętą ze specjalnym kazaniem dla maluchów i błogosławieństwem dzieci.

Był to wyjątkowy czas. W spotkaniu wzięło udział 22 pary małżeńskie z dziećmi (razem prawie 90 osób). Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. Kolejny  Dzień dla Rodziny planowany jest na sobotę 17 listopada 2018.  Zapisy oraz oraz więcej informacji – są dostępne tutaj: III DZIEŃ DLA RODZINY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.