Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Majówka dla kobiet. Piękno i siła kobiecości

Maj 11 -15:30 - Maj 13 -15:00

Wydarzenie Nawigacja

O jak piękna jesteś przyjaciółko moja, jak piękna. Pnp 1,15

Rekolekcje „Piękno i siła kobiecości” będą szczególnym czasem obudzenia w sobie piękna i siły, które został złożone w nas przez Boga w momencie stworzenia. Poznamy piękno Boga i piękno oblubienicy, miłowanej i zdolnej do kochania. W przyjaznej kobiecej atmosferze, będziemy poznawać prawdę o sobie, daną nam wartość i godność. Na tej drodze przewodnikiem będzie dla nas biblijna Judyta. Za jej przykładem  otworzymy się na działanie łaski, by stanąć do walki o naszą wolność, bo to co stanowiło kobiecą przestrzeń niemocy, straty i bólu stało się miejscem uzdrowienia i siły.

Zapraszamy kobiety, które chcą przyjąć w nowy sposób swoją tożsamość oraz głębię ducha i nauczyć się żyć w obecności Bożej.

Cele:

  • Otrzymasz nowe spojrzenie na siebie – powiem skąd płynie siła i piękno kobiety.
  • Obudzisz w sobie wiarę w swoją wartość, moc do życia i tworzenia – powiem jak wykorzystać swoją kobiecą naturę i dary duchowe, by wejść na drogę wewnętrznego rozwoju i żyć szczęśliwie.
  • Uwolnisz się od fałszywych przekonań i złego myślenia o sobie; nauczysz się patrzeć na siebie tak jak widzi ciebie Bóg – powiem jak doświadczyć uzdrawiającej mocy Boga, aby żyć w pełni.
  • Nauczysz się dbania o siebie, słuchania swego serca i korzystania z darów Ducha, które są w tobie – powiem jak toczyć walkę duchowa o prawdziwą wolność.

DLA KOGO: Zapraszamy kobiety (dziewczyny, żony, matki, córki, wdowy) w każdym wieku, które chcą odkryć kobiece piękno i siłę do życia pełnią swej kobiecości; chcą znaleźć drogę do siebie samej, a jednocześnie drogę do drugiego człowieka i drogę do Boga; chcą nauczyć się kochać siebie i żyć szczęśliwie.

Prowadzi: Irena Neumueler – teolog, nauczyciel, doradca, trener rozwoju osobistego.

Ukończyła studia doktoranckie na UKSW w Warszawie na Wydziale Teologicznym; szkolenie „Coaching i nowe możliwości”. Ma wieloletnie doświadczenie pracy jako nauczyciel. Szczególną jej misją jest praca z kobietami, którym towarzyszy w odkrywaniu kobiecego piękna, ucząc jak żyć w harmonii wewnętrznej ze sobą i innymi, w poczuciu wartości i godności. W tym celu prowadzi rekolekcje, wykłady, warsztaty, sesje tematyczne, z obszaru psychologii i duchowości. W czerwcu 2005 r. zainicjowała w Trójmieście spotkania dla kobiet pod nazwą Status Feminae. Jest autorką wielu projektów rozwojowych dla kobiet. Jest prezesem Fundacji „Status Feminae”. Pracuje w Liceum Ogólnokształcącym w Lęborku, gdzie obecnie mieszka.

Ramowy plan 

Piątek

19.00 – Przywitanie i wprowadzenie

Modlitwa uwielbienia

20.00 – Nauczanie I

21.30  – Zakończenie

Sobota

9.30 – Modlitwa

10.30 – Nauczanie II

11.30 –  Kawa/ herbata

12.00 – Nauczanie III i warsztaty biblijne w grupkach

14.00 –  Obiad (przerwa)

15.30 – Nauczanie IV (przerwa)

17.00 – Eucharystia

18.00 – Kolacja

19.00 –  Adoracja i modlitwa uwielbienie

21.30 – Zakończenie

Niedziela

09.30 Uwielbienie

10.00 – Nauczanie V

11.00 -Kawa/herbata

11.30 – Dzielenie, świadectwa

12.30 – Eucharystia (może być w innym czasie, zależy od ustaleń)

14.00 – Obiad

Więcej szczegółów i zapisy od stycznia 2018.

Szczegóły

Start:
Maj 11 -15:30
Koniec:
Maj 13 -15:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

CADR Kraków
Telefon:
515 660 125

Miejsce

Kraków
Zamoyskiego 56
Kraków, Małopolskie 30-532 Polska
+ Google Map