Kurs Emaus w Lubaszowej

W dniach 8-10 września 2017 w domu rekolekcyjnym „Góra Tabor” w Lubaszowej koło Tuchowa odbył się Kurs Emaus. Prowadziła go Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Kingi z Nowego Sącza we współpracy z Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów.

Ten podstawowy kurs biblijny wprowadził uczestników w Biblię i pozwolił rozmiłować się w Słowie Bożym. Uczestnicy kursu uczyli się, czym jest Słowo Boże dla każdego człowieka. Otrzymali też konkretne wskazówki, jak je czytać.

Był to piękny czas dający możliwość pogłębienia relacji z Bogiem obecnym w Jego Słowie. Czas spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym, który chce swoją miłością i pokojem na nowo rozpalać zniechęcone i rozczarowane ludzkie serca.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Jedna myśl na temat “Kurs Emaus w Lubaszowej”

  1. Jeżeli chcesz zakosztować Słowa i spróbować jak słodki jest Pan, słodszy niż plaster miodu, polecam Kurs Emaus w Lubaszowej, w czasie którego mogliśmy doświadczyć jak żywe jest Słowo i potrafi Dziś mówić, przemieniać, odnawiać i ukazać drogę. Gwarantuję wam, że nie będziecie już w stanie błądzić, bo droga przez Słowo będzie pięknie oświetlona i prosta do naszego Ojca, który z utęsknieniem czeka na swoje umiłowane córki i umiłowanych synów.
    uczestniczka kursu Jadwiga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *