Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

KURS JAN

Lipiec 24 @ 17:30 - Lipiec 28 @ 13:30

 

Serdecznie zapraszamy na kurs Jan, który odbędzie się w domu rekolekcyjnym „Góra Tabor” w Lubaszowej k. Tuchowa w dniach 24-28 lipca 2019. Poprowadzi go Szkoła Nowej Ewangelizacji Sursum Corda z Krakowa.

Kurs ten określany jest często „sercem” Szkoły Nowej Ewangelizacji. Jest to kurs duchowości uczniostwa. Pomaga wejść na drogę bycia umiłowanym uczniem Mistrza, Jezusa Chrystusa, by stawać się coraz bardziej podobnym do Niego. Celem kursu jest doprowadzenie uczestnika do tego, aby stał się uczniem jedynego Mistrza – Jezusa, by tak jak Jan był umiłowanym uczniem, który spoczywa na sercu Jezusa, który zna i słyszy Jego głos. Kurs ten uczy tego, jak słuchać Boga, w jaki sposób usłyszeć Jego głos pośród zgiełku życia, jak stać się Jego przyjacielem, jak sprawić by relacje, w które wchodzimy były zdrowe i budowane w miłości i prawdzie, jak stać się uczniem, który siada u stóp swego jedynego Mistrza, by być jak On. Kurs ukazuje na podstawie postaci św. Jana nie tylko jak być uczniem Jezusa, ale także jak formować kolejnych uczniów Jedynego Mistrza.

Ramowy program kursu:

Środa 24 lipca

16.30 – Recepcja

17.30 – Kolacja

18.30 – Rozpoczęcie

21.30 – Zakończenie

Czwartek 25 lipca, piątek 26 lipca, sobota 27 lipca

7.30 – Rozpoczęcie

21.30 – Zakończenie dnia

Niedziela 28 lipca

7.30 – Rozpoczęcie

13.30 – Zakończenie Kursu

Na kurs przyjmujemy tylko osoby, które będą brać udział w całości.

Ważne:

Warunkiem uczestnictwa jest przeżycie kursów Nowe Życie i Emaus oraz przynależność do wspólnoty. Zgłoszenia niespełniające tych warunków nie będą akceptowane.

Ze względu na specyfikę kursu osoby, które chcą w nim wziąć udział i przeżyć go w pełni, zapraszamy do udziału wraz z zamieszkaniem.

Kurs prowadzi: SNE Sursum Corda

Miejsce: Dom Rekolekcyjny Góra Tabor, Lubaszowa

Koszt: Zamieszkanie: 320 zł; Dochodzący: 220 zł; Koszt pobytu dla dzieci zostanie podany wkrótce.

Uwaga: Dla rodziców z małymi dziećmi zapewniamy opiekę w czasie trwania zajęć.

Przejdź do formularza zapisów>>>

 

Szczegóły

Start:
Lipiec 24 @ 17:30
Koniec:
Lipiec 28 @ 13:30