Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Rekolekcje lectio divina „Tęsknota za Ojcem”

Luty 22 @ 17:00 - Luty 24 @ 14:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na rekolekcje zatytułowane „Tęsknota za Ojcem”, które odbędą się w dniach 22-24 lutego 2019. W domu rekolekcyjnym „Góra Tabor” w Lubaszowej k. Tuchowa poprowadzi je o. Sylwester Cabała CSsR, zaangażowany w Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów.

W czasie rekolekcji będziemy wspólnie rozważać treści zawarte w modlitwie Pańskiej, której Jezus nauczył swoich uczniów. Modlitwa Ojcze nasz to synteza całej Ewangelii, to modlitwa, która wyraża najgłębszą tęsknotę serca, która pomaga nam spotykać się z Ojcem i patrzeć na siebie i świat Jego oczami.

Dynamika rekolekcji w oparciu o metodę lectio divina oparta jest na wprowadzeniu biblijnym, modlitwie osobistej przed Najświętszym Sakramentem, możliwości rozmowy indywidualnej, Eucharystii.

Proponowane rekolekcje w duchu lectio divina otwierają na Bożą miłość i Boże przebaczenie. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy w ciszy i modlitwie chcą rozważyć tęsknotę Ojca za dziećmi, tęsknotę dzieci za bliskością Ojca, tęsknotę człowieka w stanie grzechu i podczas ciemnej nocy wiary.

Prowadzący: o. Sylwester Cabała CSsR

Miejsce: dom rekolekcyjny „Góra Tabor” w Lubaszowej koło Tuchowa

Koszt: 130 zł.

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek o godz. 18.00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 13.00. Recepcja czynna jest od godz. 16.00. Zamieszkanie w czasie rekolekcji w domu rekolekcyjnym w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami.

Zabierz ze sobą: Pismo Święte, notatnik, ręcznik, pantofle.

Bliższe informacje i zgłoszenia na rekolekcje drogą elektroniczną pisząc na adres: goratabor@redemptor.pl lub telefonicznie: 798 045 456.

 

Szczegóły

Start:
Luty 22 @ 17:00
Koniec:
Luty 24 @ 14:00

Organizator

CADR Lubaszowa