Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Warsztaty profilaktyki uzależnień

Listopad 23 @ 18:00 - Listopad 25 @ 14:00

Zapraszamy na kolejne warsztaty profilaktyki uzależnień, które odbędą się w domu rekolekcyjnym „Góra Tabor” w Lubaszowej w dniach 23-25 listopada 2018.

Celem warsztatów jest promowanie trzeźwego stylu życia oraz towarzyszenie osobom i rodzinom w procesie zdrowienia z problemu alkoholowego, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z uzależnieniami. W ramach warsztatów odbywają się zajęcia i konferencje na temat uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia prowadzone przez specjalistów z psychologii i duchowości. Prowadzone są też wykłady na temat duchowego wymiaru życia człowieka, który pragnie uzdrowienia wewnętrznego i budowania właściwych relacji z innymi. Istnieje możliwość osobistej rozmowy z osobą duchowną, psychologiem czy terapeutą. Odbywają się także mitingi AA i Al-Anon.

Warsztaty terapii uzależnień są organizowane przez Stowarzyszenie „Nowa Szansa” we współpracy z Centrum Formacji Duchowej i Edukacji Społecznej.

Zakwaterowanie uczestników w piątek od godz. 16, rozpoczęcie warsztatów wspólną kolacją o godz. 18, a zakończenie obiadem w niedzielę.

Bliższych informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje: Stowarzyszenie „Nowa Szansa”, tel. kom. 667297136, www.nowaszansa-stowarzyszenie.simplesite.com 

 

Szczegóły

Start:
Listopad 23 @ 18:00
Koniec:
Listopad 25 @ 14:00

Organizator

CADR Lubaszowa

Miejsce

Dom rekolekcyjny
Lubaszowa 33 małopolskie Polska + Google Map
Telefon:
798 045 456