Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rekolekcje dla animatorów wspólnot dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa – I turnus.

27 czerwca g.14:00 - 3 lipca g.10:00

Moje dziecko, kochaj Mnie bardzo. Niech twa miłość wynagrodzi Mi brak jej u innych dusz, bo nie jestem kochany przez Moje stworzenia. Miłość zastąpi wszystko!” (Jezus do Sł. Bożej Rozalii Celakówny)

 

Rekolekcje są adresowane do animatorów Wspólnot dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zainteresowanych udziałem w rekolekcjach prosimy o kontakt z panią Ewą Nosiadek, animatorką Krakowskiej Wspólnoty dla Intronizacji: tel.: 12/412 61 05 lub mail:enosiadek@op.pl.

 

Ośrodek Matki Bożej z Gór w Brzegach, położony jest w górach, na polanie Rynias, daleko od cywilizacyjnego zgiełku. Jest idealnym miejscem do przeżycia w ciszy każdych rekolekcji, dni duchowego skupienia, wyciszenia i modlitwy.

 

Na miejscu, uczestnicy mają do dyspozycji Pismo Święte oraz Liturgię Godzin (Brewiarze).

 

Rekolekcje rozpoczynają się pierwszego dnia o godz. 18.00. Recepcja czynna jest od godz. 14.00. Zakończenie ostatniego dnia w godzinach przedpołudniowych. Prosimy o zaplanowanie tak przyjazdu, aby dotrzeć do ośrodka najpóźniej o godzinie 17.00, w dniu rozpoczęcia rekolekcji. Do ośrodka prowadzi trzykilometrowa leśna, kamienista droga. W miesiącach letnich zasadniczo jest możliwy dojazd każdym rodzajem samochodu. W razie korzystania z komunikacji zbiorowej, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu dowiezienia do ośrodka. Więcej o sposobie dojazdu do ośrodka w zakładce „Dojazd” na stronie CADR Brzegi Rynias.

 

__________________________________________

 

Czas trwania rekolekcji:

27 czerwca-04 lipca 2020 roku

 

Koszt: 70 zł (za jeden dzień), sześć pełnych dni: 420 zł.

Obejmuje zakwaterowanie i całodzienne wyżywienie.

 

Prosimy o przywiezienie ze sobą:

ręcznika, pantofli (po domach i kaplicy poruszamy się tylko w pantoflach), ciepłego okrycia, najlepiej sweter lub polar (nawet w miesiącach letnich w górach noce mogą być dość chłodne), płaszcza przeciwdeszczowego, obuwia dostosowanego do terenów górskich (jest możliwość wyjścia nawet w wysokie góry). Nie ma potrzeby przywożenia bielizny pościelowej ani śpiworów. Na Ryniasie nie ma żadnych sklepów, apteki. Trzeba o tym pamiętać wybierając się tu na dłuższy czas. Oczywiście w nagłych wypadkach, kontakt z „cywilizacją” jest możliwy w każdym czasie.

 

Zapisy na rekolekcje: p. Ewa Nosiadek, tel.: 12/412 61 05 lub mail:enosiadek@op.pl

 

Kontakt z ośrodkiem „Matki Bożej z Gór”:

Ośrodek Rekolekcyjny Prowincji Warszawskiej Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela

Brzegi-Rynias 2,3A

34-532 Jurgów

 

tel. kom:. 728 705 470

e-mail: brzeryn23a@gmail.com

Szczegóły

Start:
27 czerwca g.14:00
Koniec:
3 lipca g.10:00
Wydarzenie kategoria:

Organizator

CADR Brzegi
Telefon:
728 705 470

Miejsce

Brzegi – Rynias
Rynias 2
Brzegi, Małopolskie 34-532 Polska
+ Google Map